Sposoby wysyłki, formy transportu

Zasady wysyłki zamówionego towaru:

Dostawy są realizowane w ciągu 3 dni roboczych od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności. Towar wysyłany jest na terenie Polski Pocztą Polską (list/paczka priorytetowa). Nie wysyłamy za pobraniem.

Odbiór osobisty na terenie Warszawy jest możliwy jedynie w przypadku, jeśli przed złożeniem zamówienia zostało to ustalone z właścicielem sklepu. Aby mieć mozliwość odbioru sobistego należy przesłać maila na adres ania@mosca.net.pl, a przy składaniu zamówienia wybrać odpowiednią opcję dostawy, by nie ponosić kosztu przesyłki.

Opłaty za opakowanie są wliczone w koszt wysyłki, który wynosi 12 PLN (Poczta Polska - przesyłka priorytetowa) lub 18 PLN (kurier). Koszty transportu mogą ulec zmianie ze względu na wagę przesyłki lub ilość zamówionych towarów. Zalecamy zakup kilku produktów w jednym koszyku, aby uniknąć powielania kosztów transportu. Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień, dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony.
Prosimy o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki, czy nie została naruszona podczas transportu.

Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku, gdy dane adresowe podane przez klienta są niepoprawne lub niepełne. Po otrzymaniu zwrotu przesyłki możemy ją wysłać ponownie dopiero po otrzymaniu powtórnej wpłaty za przesyłkę oraz pokryciu kosztów związanych z dostarczeniem zwrotu. Tak samo postępujemy, jeśli klient nie odbierze na czas przesyłki i zostanie ona do nas odesłana.

Przesyłek nie realizujemy w trakcie urlopów, o których informujemy na stronie głównej. Ewentualne zamówienia składane w trakcie naszego urlopu będą realizowane po jego zakończeniu.


No products

To be determined Shipping
0,00 zł Total

Check out