O nas

Autorka biżuterii:

Ania KiryłoMam na imię Ania i od dzieciństwa zajmuje mnie „dzierganie” drobiazgów różnego rodzaju. Zajęłam się ręcznie robioną biżuterią w 2011 roku, kiedy poznałam technikę haftu sutaszowego. Od tamtego momentu zgłębiam tajniki sutaszu i szukam ciekawych jego zastosowań. Zaprowadziło mnie to do prób z haftem koralikowym, a następnie do wykorzystania sznurków w tkanych formach biżuteryjnych. Myślę, że w świecie tworzenia biżuterii jeszcze wiele przede mną. Moje ulubione tworzywa to: sznurek sutasz, drobne koraliki, tasiemki, jedwab, sznurki i inne.

Biżuteria jest doskonałym sposobem na wyrażenie siebie, swoich upodobań i nastroju. Lubię projektować zarówno biżuterię na specjalne okazje, jak i taką do codziennych stylizacji. Bardzo ważne jest dla mnie, aby była wygodna. Tworząc projekt przyświeca mi myśl, żeby był to drobiazg, który przyciąga uwagę, który pozwala swojej właścicielce wyróżniać się i czuć się wyjątkowo.

Wszystko, co pochodzi z pracowni Mosca jest dziełem moich rąk. Wiele z projektów to pojedyncze, unikatowe egzemplarze, inne powstają w bardzo krótkich seriach.

Nie wyrażam zgody na kopiowanie moich projektów! Podoba Ci się któraś z moich prac? Możesz ją u mnie zamówić.

Ania Kiryło

www.mosca.net.pl

Ania Kiryło 

Firma:

YAWAKI Jakub Wąsowicz-Kiryło
ul. Brata Alberta 37, 05-075 Warszawa
NIP 524-257-77-40
Regon 142253030
Nr konta: 27 1870 1045 2078 1036 5208 0001

e-mail: ; l

Fotografie:

Kamila Grabowska

Emilia Michniewicz

Jakub Wittchen

Ania Kiryło

Jakub Wąsowicz-Kiryło


No products

To be determined Shipping
0,00 zł Total

Check out